Menu

INWESTYCJE

Szanowni Kontrahenci,

z przyjemnością i dumą informujemy, że jesteśmy w trakcie budowy naszego nowego centrum dystrybucji stali.

Ciągłe zmiany zwiększające skalę naszej działalności oraz dynamiczny rozwój przyczyniły się do podjęcia decyzji o postawieniu zupełnie nowego obiektu, który pozwoli nam na swobodne dysponowanie i operowanie znacznie większą ilością materiałów z obecnych 3 tysięcy ton do docelowej ilości 14 tysięcy ton. Zmieniamy adres siedziby z zatłoczonego centrum Wolsztyna, na spokojniejszą okolicę Drzymałowa z bezpośrednim dostępem do drogi krajowej nr 32.

Również w odpowiedzi na Państwa oczekiwania związane z większą dostępnością oraz lepszą jakością oferowanych materiałów informujemy, że cały towar będzie składowany tylko i wyłącznie pod dachem, a w związku ze znaczącym powiększeniem miejsca magazynowego, wprowadzamy na stałe do oferty i do planu składowania nowe rodzaje towaru i nowe grupy produktowe.

W naszym nowym centrum część prac kompletacyjnych zostanie zautomatyzowana co przełoży się na przyśpieszenie działań logistyki czyli znacząco skrócimy czas od przyjęcia zamówienia do dostawy. Dodatkowo nowe możliwości logistyki magazynowej wpłyną na krótszy czas rozładunków i efektywnie zmniejszą czas oczekiwania.

Dobrą wiadomością dla odwiedzających nas osób będzie znacznie większa ilość miejsc parkingowych, zwłaszcza dla pojazdów 40-sto tonowych.

Przenosiny planujemy na przełomie roku 2019/2020 o czym będziemy na bieżąco informować Państwa za pośrednictwem naszej witryny internetowej jak i drogą elektroniczną, telefoniczną oraz osobiście.

Zapraszamy Państwa do galerii aby zapoznać się ze stanem postępu prac: